Osmani i reagon Hotit: Kur t’dush dhe kur të ke qejf shtyhemi kush han ma shumë

Vjosa Osmani i ka reaguar kryeministrit Hoti në seancën që po mbahet në këto momente.

Nënjë çast Vjosa i reagoi Hotit duke i thënë se ‘Unë ha me thas ma shumë se ti’. Kjo si duket e ka irrituar kryeministrin i cili e ka ftuar në darkë Osmanin dhe duke i thënë se ai që han ma pak e paguan darkën.

Për ofertën e kryeministrit ende nuk është përgjigjur kryetarja e parlamentit, mbetet të shihet se çka do të bëhet deri në fund të seancës./Lajm Satirik