Ngjarja biznismenit Albert Krasniqi, filmohet nga kamerat e sigurisë(VIDEO)

Ishte vetë Skënder Krasniqi, i cili pasi e privoj nga jeta të birin, biznesmenin Albert Krasniqi njoftoi policinë.

Ngjarja e rëndë, e cila ndodhi rreth orës 17:00 të kësaj të mërkure, ku tronditi Prishtinën.

Shkaqet e ngjarjes momentalisht janë mister.

Nga vendi i ngjarjes, gazetarja e Klan Kosova sqaroi se ngjarja ndodhi në garazhin e nderteses.

Policia dhe prokuroria mësohet se kanë sekuestruar kamerat e sigurisë që ndodheshin në garazh, pasi besohet se e gjithë ngjarja të jetë filmuar.

Gazetarja tha gjithashtu se kishte kontaktuar edhe me të afërm të familjes, por pa mundur të zbulojë se cilat mund të jenë arsyet./tvklan