Ky është Kosovari që ua mori jetën gruas, dy djemtë e më pas veten

Fetah Zuka dyshohet se mbrëmë rreth orës 18:00 me një armë të shkurtër, revole, ka privuar nga jeta gruan e tij, Makfiren, dy djemtë e tij, Arbër dhe Hamdi Zuka, e më pas edhe veten, shkruan Gazeta Sinjali.

Gazeta Sinjali raportoi se çifti Zuka kishte pasur mosmarrëveshje mes tyre dhe kishin filluar diskutimet për divorc.