Gold AG i reagon ashpër Valon Sylës për mërgimtarët, Nuk do ta besoni se çfarë i thotë…

Arian Agushi apo i njohur ndryshe si Gold Ag i ka reaguar ashpër analistit Valon Syla i cili në ditën e djeshme kishte reagime të shumta në drejtim të mërgimtarëve.

Agushi ka shpërndarë një postim nga Syla ku ka shkruar mbi fjalët: “Tumi ka emër”.

Kështu e cilëson Agushi Sylën, më poshtë postimi i plotë:

Për ndryshe Syla iu është drejtuar mërgimtarëve disa herë me fjalë të shumta dhe kritika edhe për ardhjen në Kosovë