Gazetarja ia ngatrron mbiemrin Faton Pecit I thot Faton LUCI/VIDEO

Faton Peci – Kandidat për deputet, Lista Vjosa eshte ballafaquar nga nje gazetare e cila e ka qujt Faton Luci ne fakt mbiemri i tij eshe Faton PECI.

Shikoni videon ne vazhdim dhe besoj se do të jetë virale në internet.