Fjal Emocionuese:Kur isha 7 vjec i thashe babait tim e dua nje shtepi si te Behgjet Pacollit,ai me tha eshte……

Kur isha 7 vjec i thashe babait tim e dua nje shtepi si te Behgjet Pacollit,ai me tha eshte e pamundur.Sot e kam shtepine edhe me te madhe por se kam babain tim.

Djali i presidentit, Hashim Thaqi, Endrit Thaqi këto ditët e fundit është duke qëndruar në Austri, ku duket se po kalon momente të këndshme dhe se po blen gjëra të ndryshme.

Në një video në Instastory që ka publikuar Endrit Thaqi, ka treguar se ka blerë pizhame në vlerë 500 euro, duke thënë se po përgatitet për dimër…

Lajm Satirik.