Enca dishet krejt dhe feston fitoren e Vetvendosjes/FOTO

nca Haxhia, është ndër artistet shqiptare që komentohet për të mirë në faqet rozë.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale, duke ndarë imazhe nga përditshmëria, përfshirë edhe udhëtimet e shumta.

Sidoqoftë kësaj, në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja brune ka mahnitur 2.3 milionë ndjekësit. View this post on Instagram

A post shared by ENCA (@enca)

Të tilla imazhe kanë ardhur në Ditën e të Dashuruarve, teksa ajo pranoi edhe lule nga miqtë.

Postimi mori me mijëra komente, ku kishte edhe figura të njohura që përshkruanin se saj tërheqëse dukej. View this post on Instagram

A post shared by ENCA (@enca)

Haxhia përndryshe ka paralajmëruar edhe disa këngë të reja, që do t’i lansojë gjatë këtij viti.

Në anën tjetër, “Break Down” është projekti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me reperin Don Xhoni. /Telegrafi/

https://youtube.com/watch?v=tmhk5YJqjBU%3Ffeature%3Doembed