Doli çift me Andin nga emisioni, publikohen fotot e Teas dhe Beartit duke u puthur e duke u …. /VIDEO

Prej disa ditësh, ish konkurrentja e “Përputhen” Shqipe Hysenaj, kishte deklaruar se Tea nuk është e lidhur realisht me Andin, personin me të cilin doli nga “Përputhen” për t’u njohur jashtë emisionit. Por në fakt, Shqipe thoshte se Tea është e lidhur me Beartin, ish konkurrentin e “Përputhen”. Tea reagoi disa ditë më parë dhe i mohoi këto lajme. Por vetëm pak më parë janë publikuar disa foto të habitshme në rrjetet sociale, ku shihet qartazi se Tea dhe Bearti janë duke u puthur në buzë. Ata kanë qenë me pushime bashkë në një vend me dëborë, siç u përfol disa ditë më parë. Vet Tea disa minuta më parë ka hedhur një foto nga i njëjti vend me borë dhe me të njëjtën veshje ku shihet në fotot me Beartin. Ndërkohë, ka reaguar edhe Andi. Ai ka hedhur disa video në Instastory, ku u premton fansave një shpjegim për atë që ka ndodhur, pasi shton se as vet nuk e di se ç’ka ndodhur. Lexo më shumë tek