Dje kuptova qe edhe femijen e tret e kam vajz dhe jam merzit shum , Burri ka familjen te pa kuptushme sepse te keta kan vetem djem dhe…!

Dje kuptova qe edhe femijen e tret e kam vajz dhe jam merzit shum i gjith trupi me rrin i ftohur , Burri ka familjen te pa kuptushme sepse te keta kan vetem djem dhe – Pershendes te gjith lexusit e ksaj Allahu ju dhasht rahati e te mira ishalla te gjithve se kjo jet ishte me shum veshtersi skan than kot se njeri ma i fort se guri une jam ni nan kam dy vajza.

Allah shiqyrt dyjat i kam si rreze drite jam perseri shtatzan mas 5vitev te vajzes se vogel dje isha te mjeku me tha qe e ki vajz edhe kta jam merzit jam i gjjth trupi me rrin i ftohur nuk dua ta kem ket ndjenj po spo muj e largoj jam e pa fuqishme jam ne nje familje te burri qe kan veq djem edhe kta jon njerz te pa kuptushum kishin mendue se veq djem duhet te ken ju lutem me ndihmoni me kshilloni se krej trupi me esht kputur nes ka pasur ndonjeri nje rast te till ju lutem me shkruani ishalla Allahu me fal evlad te hajrit e te shnosh po nes din naj kush naj mjek ose naj menyr per me lind djl me shkruani ju