Çka po ndodh me Kosovën,Valon Maloku «Zibdi» kërkon nga….

Ish-kandidati për deputet dhe drejtuesi i emisionit “Its My Love”, Valon Maloku vazhdon të ketë qasje aspak të hijshme ndaj komentuesve në rrjetet sociale.

Në promon e publikuar nga “First Channel”, një lexues i është drejtuar Malokut duke i thënë se “Pse s’po e bënë porno por promo”.

Ndërsa përgjigja e drejtuesit të “Its My love” ishte tejet e ulët. “E bojmë me ty tu lujt kishte po t’bjen sapuni”.indeksonline