Burri e kryn knaqesin e vet 5min si me kan kafsh une edhe vetem me tel ne dore rrin, vjehrra ne sofer me..

Pershendetje faqe e qelluar jeni mat mirt ku mujm mu shpreh lirshem, ju lutem postone ne menyre anonime. Un qe po shkruaj jom nje vajz 25 vjec.

vjeqare dy vite me par e kom njoftu nje djal ne rrjete sociale kemi fol nje vit bashk pas 1 viti vendosum mu feju, familja ime ishin kunder, por ai me donte shum dhe nuk hoqi dor nga un, edhe un i binda familjen dhe u fejum menxi pas shum sakrificave, ndejtum 1 vit fejes, kemi kalu shum mir mka shpreh dashni gjith, ska fjet pa mthon tdu shumm, mka marr malli, pasi jetonim shum larg, ehh tash jemi martu qe 3 muj por nuk edi mu me doket apo nuk ka interesim shum per mu, virgjerin e kom rujt per naten e par tmarteses, edhe 3 dit ska mujt mema humb apo me shum, edhe pse 3 muaj martes rrall kemi mardhanje sit hym dhomen e fjetjes e rrok telin kshyr you tube apo najsen edhe mi fol najsen nuk ndiin hiiq.Qohet pi gjumi qashtu njejt nonstop ntel rri, kshtu edi qe sum tradhton ska tjeter se ja kontrolloj telin ska sen nuk mshef, ama ni llaf memu sebon hiq veq fb rrin, psee nuk edii spe kuptoj, i thom pse sbon llaf memu sfol hiq, shuj se jom tu kshyr diqka ntel, as nuk punon as seen, veq …(vazhdon histtoria me poshte)

kur ka nevoj per mardhanje kthehet ka un e kryn punen 5 min edhe ma kthen shpinden kshyr ntel, nuk edi ndoshta kshtu eka tipin apo se kuptoj, edhe kur bojm mardhanje shum shpejt 5 min e kryn punen si naj kafsh edhe ma kthen shpinden, un ja futi gjum nervozona, jom shum stres shum mendime pom hyn nkry spo di qa me boh, mu nda smuj se edu shuum ama pse sillet kshtu sedi.Edhe vjerra jem sillet shum keq memu kur e shtrojm tavolinen djalit vet buken e nxet burrit tem du methon mu do kore buke qka jesin, un nervozona nuk ha hiiq, pasha zotin kalojn dy dit un pa kerku sen hiq, as uj nuk pi qaq shum pi merzive pi stresit pi tkiqav kum mbet 48 kg a 60 ikum pas nfejes, ju lutna naj kshill qka mkishi kshillu pse sillet kshtu, qysh meja hek telin pi dore e me kthy ka un mebo per veti pse nfejes mka dasht shum, tash mardhanje n3 dit kur bojm a nfejes gjith mthojke me mungon shumm tash simukon un aty simos mukon, ju lutna tregomni qysh meja hek telin pi dore mem kushtu mashum mu rensi, edhe harrova me cek qe 3 muj martes, ai poka shum deshir me ngel un shtatzon , un spo jes, edhe nidit mtha simos jitsh …(vazhdon hisstoria me poshte…)