A kishit duru qe vjehrri me ta shajt familjen kah te sillet e vjehrra me te pshtyre ne fytyre , Burri me…!

Sad woman crying and wiping off her tears.

Pershendetjeee..Ju lutem anonim. Jam nje grua 34 vjeqe jom e martuar ikom 2 fmi,raportet me burr po thuajse kurr mir si kam pas..po koha kalon e asgje nuk ndryshon, kom fillu mu lodh me jeten timee, gjdo her kom mendu pot ndahem sot neser sot neser ,po asniher spo muj me marr vendim.

Familjes kurr sikom tregu se baben ekom pas te smut e thojsha mosta merzis.po martesa so me hater e as me maltretim..mu mkan keqperdor shum , burri po se po shumm. thuajse edhe vjerrija e tjert. Per sa duron nje grua meta shajt familjen vjerri , e vjerra met thon qmos qka nuk ekzistojn hiq ka ndodh qe edhe me ka pshty ne fytyre ..tash un jetoj me vjerri me burr besoni se spo muj me duru mo..jam lodh .Familja ime tash edin ju kan tregu kta se un skom mujt po kisha gabu shumm se kta u ankuan tek un..e qka mkan bo spo i pranojn .

Kom ra ne dilem as me familje as me burr…fmija po rrriten e njelloj si babai tih jan..ter kohen kam punu asgje afer vetes skam pass.tgjitha t hollat ika hongertu shku ne ks..e asgje per fmi tvet ska boo..ju lutem nese ka ndokush naj rast si temin tem pergjigjet..pa ofendime .ju pershendes ishalla do Zoti askush seka fatin si timinn A kishit duru qe vjehrri me ta shajt familjen kah te sillet e vjehrra me te pshtyre ne fytyre , Burri me keqperdor gjdoher e ma shum dhe